AXD-200 - Bezprzewodowa czujka uniwersalna (biała)
Cena netto: 207,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 87,00 zł (dla firm)
| MODEL | CD-2 |
|---|---|
| KRÓTKI OPIS | Czujka kurtynowa |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| producent | SATEL |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
CD-2 - Czujka kurtynowa (biała)
| MODEL | CD-2 |
|---|---|
| KRÓTKI OPIS | Czujka kurtynowa |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| producent | SATEL |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
10
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
10
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
2,00 zł
.
Czujka kurtynowa (biała)
| Napięcie zasilania | 12 V DC ±15% |
| Pobór prądu w stanie gotowości | 5 mA |
| Maksymalny pobór prądu | 7 mA |
| Wyjścia alarmowe NC | 40 mA / 24 V DC |
| Wyjścia sabotażowe NC | 40 mA / 24 V DC |
| Rezystancja zestyku przekaźnika wyjścia alarmowego NC | 26 Ω |
| Wykrywalna prędkość ruchu | 0,3...1 m/s |
| Czas sygnalizacji alarmu | 2 s |
| Czas rozruchu | 30 s |
| Obszar detekcji | 5 m x 1 m, 15° |
| Spełniane normy | EN 50130-4, EN 50130-5 |
| Klasa środowiskowa wg EN 50130-5 | II |
| Zakres temperatur pracy | -10°C...+55°C |
| Maksymalna wilgotność | 93±3% |
| Wymiary | 20 x 102 x 25 mm |
| Masa | 27 g |
Cena netto: 207,00 zł
Cena netto: 139,05 zł
Cena netto: 340,64 zł
Cena netto: 435,82 zł
Cena netto: 21,46 zł
Cena netto: 149,00 zł
Cena netto: 77,28 zł
Cena netto: 29,87 zł
Cena netto: 43,00 zł
Cena netto: 190,00 zł
Cena netto: 68,47 zł
Cena netto: 1 008,00 zł
Cena netto: 83,06 zł
Cena netto: 126,92 zł
Cena netto: 157,96 zł
Cena netto: 99,00 zł
