Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
SILVER - Cyfrowa dualna czujka ruchu
Cena netto: 171,00 zł (dla firm)
| MODEL | SILVER |
|---|---|
| RODZAJ DETEKCJI | PIR + MW |
| ZASIĘG CZUJNIKA | brak danych |
| WYKRYWALNA PRĘDKOŚĆ RUCHU | 0,3…3 m/s |
| MAKSYMALNY POBÓR PRĄDU | 25 mA |
| DEDYKOWANY UCHWYT | brak danych |
| INNE UNIKALNE CECHY | brak |
| RODZAJ OPTYKI | Brak danych |
| CYFROWA KOMPENSACJA TEMPERATURY | Nie |
| ODPORNŚĆ NA ZWIERZĘTA | Nie |
| CZAS SYGNALIZACJI ALARMU | 2 sek. |
| KLASA ŚRODOWISKOWA WG EN50130-5 | II |
| POBÓR PRĄDU W STANIE GOTOWOŚCI | 18 mA |
| RODZAJ PYROELEMENTU | Podwójny |
| WSPÓŁCZYNNIK OCHRONY OBUDOWY | Brak danych |
| ZASIĘG DETEKCJI CZUJNIKA | 15 m |
| ZALECANE MIEJSCE INSTALACJI | biuro sklep dom |
| NAPIĘCIE ZASILANIA URZĄDZENIA | 12 V |
| FUNKCJA ANTYMASKINGU | Nie |
| TEMPERATURA PRACY | -30…+55 °C |
| ZALECANA WYSOKOŚĆ MONTAŻU | 2,4 m |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
SILVER - Cyfrowa dualna czujka ruchu
| MODEL | SILVER |
|---|---|
| RODZAJ DETEKCJI | PIR + MW |
| ZASIĘG CZUJNIKA | brak danych |
| WYKRYWALNA PRĘDKOŚĆ RUCHU | 0,3…3 m/s |
| MAKSYMALNY POBÓR PRĄDU | 25 mA |
| DEDYKOWANY UCHWYT | brak danych |
| INNE UNIKALNE CECHY | brak |
| RODZAJ OPTYKI | Brak danych |
| CYFROWA KOMPENSACJA TEMPERATURY | Nie |
| ODPORNŚĆ NA ZWIERZĘTA | Nie |
| CZAS SYGNALIZACJI ALARMU | 2 sek. |
| KLASA ŚRODOWISKOWA WG EN50130-5 | II |
| POBÓR PRĄDU W STANIE GOTOWOŚCI | 18 mA |
| RODZAJ PYROELEMENTU | Podwójny |
| WSPÓŁCZYNNIK OCHRONY OBUDOWY | Brak danych |
| ZASIĘG DETEKCJI CZUJNIKA | 15 m |
| ZALECANE MIEJSCE INSTALACJI | biuro sklep dom |
| NAPIĘCIE ZASILANIA URZĄDZENIA | 12 V |
| FUNKCJA ANTYMASKINGU | Nie |
| TEMPERATURA PRACY | -30…+55 °C |
| ZALECANA WYSOKOŚĆ MONTAŻU | 2,4 m |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
21
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
21
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
4,20 zł
.
Tagi produktu
Cyfrowa dualna czujka ruchu (podwójny pyroelement, mikrofala, antymasking MW, uchwyt w komplecie)
- Napięcie zasilania (±15%): 12 V DC
- Wykrywalna prędkość ruchu: 0,3…3 m/s
- Wymiary obudowy: 62 x 136 x 49 mm
- Zakres temperatur pracy: -30…+55 °C
- Zalecana wysokość montażu: 2,4 m
- Pobór prądu w stanie gotowości: 18 mA
- Maksymalny pobór prądu: 25 mA
- Masa: 126 g
- Dopuszczalne obciążenie styków przekaźnika (rezystancyjne): 40 mA / 16 V DC
- Maksymalna wilgotność: 93 ±3%
- Klasa środowiskowa wg EN50130-5: II
- Czas sygnalizacji alarmu: 2 s
- Spełniane normy: EN50131-1, EN50131-2-4, EN50130-4, EN50130-5
- Częstotlliwość mikrofali: 10,525 GHz
- Stopień zabezpieczenia wg EN50131-2-4: Grade 2
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
SATEL KONTAKTRON BOCZNY Z SABOTAŻ. S-4
Cena netto: 40,13 zł
DSC BEZPRZEWODOWY KONTAKTRON WLS PWRG DOOR/WINDOW W/AUX 868
Cena netto: 166,07 zł
SATEL KONTAKTRON CZOŁOWY (METAL) K-3
Cena netto: 25,20 zł
SATEL KONTAKTRON BOCZNY Z SABOTAŻ. S-4 DG (CIEMNOSZARY)
Cena netto: 38,99 zł
ROPAM PIR-ari cyfrowa, bezprzewodowa, pasywna czujka podczerwieni, system ari,...
Cena netto: 168,27 zł
SATEL BEZPRZEWODOWA CZUJKA UNIWERSALNA AXD-200 DG (CIEMNOSZARA)
Cena netto: 193,18 zł
SATEL CZUJNIK PRZECIW ZAPIANKOWANIU SYRENY SPL-TO
Cena netto: 48,52 zł
Czujnik kontaktronowy MC 240-S45 BLANK
Cena netto: 163,62 zł
SATEL ZEW. CZUJNIK RUCHU OPAL PLUS GY, CZUJNIK ZMIERZCHU, REGULACJA CZUŁOŚCI, BEZ...
Cena netto: 435,82 zł
