ROPAM PIR-ari cyfrowa, bezprzewodowa, pasywna czujka podczerwieni, system ari,...
Cena netto: 168,27 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 638,00 zł (dla firm)
| MODEL | ACTIVA-3 |
|---|---|
| ZASIĘG WEWNĄTRZ | 20 m |
| ZASIĘG NA ZEWNĄTRZ | 10 m |
| ILOŚĆ WIĄZEK | 3 szt. |
| WYJŚCIA PRZEKAŹNIKOWE | NC |
| ŹRÓDŁO PROMIENIOWANIA | Podczerwień |
| ZASILANIE BARIERY | 12V |
| CERTYFIKAT | EMC: 2004/108/EC |
| MOC ZNAMIONOWA | brak danych |
| ŻYWOTNOŚĆ | brak danych |
| STRUMIEŃ ŚWIETLNY | brak danych |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
ACTIVA-3 - Aktywna bariera podczerwieni -3 wiązki, długość listew 78 cm
| MODEL | ACTIVA-3 |
|---|---|
| ZASIĘG WEWNĄTRZ | 20 m |
| ZASIĘG NA ZEWNĄTRZ | 10 m |
| ILOŚĆ WIĄZEK | 3 szt. |
| WYJŚCIA PRZEKAŹNIKOWE | NC |
| ŹRÓDŁO PROMIENIOWANIA | Podczerwień |
| ZASILANIE BARIERY | 12V |
| CERTYFIKAT | EMC: 2004/108/EC |
| MOC ZNAMIONOWA | brak danych |
| ŻYWOTNOŚĆ | brak danych |
| STRUMIEŃ ŚWIETLNY | brak danych |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
78
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
78
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
15,60 zł
.
Aktywna bariera podczerwieni -3 wiązki, długość listew 78 cm (srebrna) PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Cena netto: 168,27 zł
Cena netto: 25,00 zł
Cena netto: 163,62 zł
Cena netto: 67,19 zł
Cena netto: 268,00 zł
Cena netto: 21,46 zł
Cena netto: 357,43 zł
Cena netto: 95,19 zł
Cena netto: 23,00 zł
Cena netto: 195,05 zł
