SATEL BEZPRZEWODOWA CZUJKA KURTYNOWA ACD-220(BIAŁA)
Cena netto: 195,05 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 81,00 zł (dla firm)
| MODEL | GRAPHITE |
|---|---|
| RODZAJ DETEKCJI | PIR |
| ZASIĘG CZUJNIKA | 18 |
| WYKRYWALNA PRĘDKOŚĆ RUCHU | 0,3…3 m/s |
| MAKSYMALNY POBÓR PRĄDU | 14 mA |
| DEDYKOWANY UCHWYT | w zestawie |
| INNE UNIKALNE CECHY | brak |
| RODZAJ OPTYKI | Brak danych |
| CYFROWA KOMPENSACJA TEMPERATURY | Nie |
| ODPORNŚĆ NA ZWIERZĘTA | Nie |
| CZAS SYGNALIZACJI ALARMU | 2 sek. |
| KLASA ŚRODOWISKOWA WG EN50130-5 | II |
| POBÓR PRĄDU W STANIE GOTOWOŚCI | 12 mA |
| RODZAJ PYROELEMENTU | nie dotyczy |
| WSPÓŁCZYNNIK OCHRONY OBUDOWY | Brak danych |
| ZASIĘG DETEKCJI CZUJNIKA | 18 m |
| ZALECANE MIEJSCE INSTALACJI | biuro sklep |
| NAPIĘCIE ZASILANIA URZĄDZENIA | 12 V |
| FUNKCJA ANTYMASKINGU | Nie |
| TEMPERATURA PRACY | -30…+55 °C |
| ZALECANA WYSOKOŚĆ MONTAŻU | 2,4m |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
GRAPHITE - Cyfrowa pasywna czujka podczerwieni
| MODEL | GRAPHITE |
|---|---|
| RODZAJ DETEKCJI | PIR |
| ZASIĘG CZUJNIKA | 18 |
| WYKRYWALNA PRĘDKOŚĆ RUCHU | 0,3…3 m/s |
| MAKSYMALNY POBÓR PRĄDU | 14 mA |
| DEDYKOWANY UCHWYT | w zestawie |
| INNE UNIKALNE CECHY | brak |
| RODZAJ OPTYKI | Brak danych |
| CYFROWA KOMPENSACJA TEMPERATURY | Nie |
| ODPORNŚĆ NA ZWIERZĘTA | Nie |
| CZAS SYGNALIZACJI ALARMU | 2 sek. |
| KLASA ŚRODOWISKOWA WG EN50130-5 | II |
| POBÓR PRĄDU W STANIE GOTOWOŚCI | 12 mA |
| RODZAJ PYROELEMENTU | nie dotyczy |
| WSPÓŁCZYNNIK OCHRONY OBUDOWY | Brak danych |
| ZASIĘG DETEKCJI CZUJNIKA | 18 m |
| ZALECANE MIEJSCE INSTALACJI | biuro sklep |
| NAPIĘCIE ZASILANIA URZĄDZENIA | 12 V |
| FUNKCJA ANTYMASKINGU | Nie |
| TEMPERATURA PRACY | -30…+55 °C |
| ZALECANA WYSOKOŚĆ MONTAŻU | 2,4m |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
9
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
9
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
1,80 zł
.
Cyfrowa pasywna czujka podczerwieni (podwójny pyroelement, opcja odporności na obecność zwierząt o masie do 15 kg, uchwyt w komplecie)
Cena netto: 195,05 zł
Cena netto: 544,08 zł
Cena netto: 172,65 zł
Cena netto: 1 103,00 zł
Cena netto: 9,00 zł
Cena netto: 357,43 zł
Cena netto: 21,46 zł
Cena netto: 472,22 zł
Cena netto: 193,18 zł
Cena netto: 111,05 zł
Cena netto: 1 008,00 zł
Cena netto: 23,34 zł
