ACTIVA-3 - Aktywna bariera podczerwieni -3 wiązki, długość listew 78 cm
Cena netto: 638,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 285,00 zł (dla firm)
| MODEL | SLIM-DUAL-PRO |
|---|---|
| RODZAJ DETEKCJI | PIR + MW |
| ZASIĘG CZUJNIKA | 20m x 24m |
| WYKRYWALNA PRĘDKOŚĆ RUCHU | 0,2...3 m/s |
| MAKSYMALNY POBÓR PRĄDU | 85 mA |
| DEDYKOWANY UCHWYT | BRACKET D w zestawie |
| INNE UNIKALNE CECHY | wbudowane rezystory parametryczne (2EOL: 2 x 1,1 kΩ / 2 x 4,7 kΩ / 2 x 5,6 kΩ); GRADE 3 |
| RODZAJ OPTYKI | Fresnel |
| CYFROWA KOMPENSACJA TEMPERATURY | Tak |
| ODPORNŚĆ NA ZWIERZĘTA | Nie |
| CZAS SYGNALIZACJI ALARMU | 2 sek. |
| KLASA ŚRODOWISKOWA WG EN50130-5 | II |
| POBÓR PRĄDU W STANIE GOTOWOŚCI | 21 mA |
| RODZAJ PYROELEMENTU | Pojedyńczy |
| WSPÓŁCZYNNIK OCHRONY OBUDOWY | Brak danych |
| ZASIĘG DETEKCJI CZUJNIKA | 20 m |
| ZALECANE MIEJSCE INSTALACJI | Bezpośrednio na ścianie lub na dedykowanym uchwycie BRACKET D |
| NAPIĘCIE ZASILANIA URZĄDZENIA | 12 V |
| FUNKCJA ANTYMASKINGU | Tak |
| TEMPERATURA PRACY | -10°C...+55°C |
| ZALECANA WYSOKOŚĆ MONTAŻU | 2,4m |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
SLIM-DUAL-PRO - Cyfrowa dualna czujka ruchu
| MODEL | SLIM-DUAL-PRO |
|---|---|
| RODZAJ DETEKCJI | PIR + MW |
| ZASIĘG CZUJNIKA | 20m x 24m |
| WYKRYWALNA PRĘDKOŚĆ RUCHU | 0,2...3 m/s |
| MAKSYMALNY POBÓR PRĄDU | 85 mA |
| DEDYKOWANY UCHWYT | BRACKET D w zestawie |
| INNE UNIKALNE CECHY | wbudowane rezystory parametryczne (2EOL: 2 x 1,1 kΩ / 2 x 4,7 kΩ / 2 x 5,6 kΩ); GRADE 3 |
| RODZAJ OPTYKI | Fresnel |
| CYFROWA KOMPENSACJA TEMPERATURY | Tak |
| ODPORNŚĆ NA ZWIERZĘTA | Nie |
| CZAS SYGNALIZACJI ALARMU | 2 sek. |
| KLASA ŚRODOWISKOWA WG EN50130-5 | II |
| POBÓR PRĄDU W STANIE GOTOWOŚCI | 21 mA |
| RODZAJ PYROELEMENTU | Pojedyńczy |
| WSPÓŁCZYNNIK OCHRONY OBUDOWY | Brak danych |
| ZASIĘG DETEKCJI CZUJNIKA | 20 m |
| ZALECANE MIEJSCE INSTALACJI | Bezpośrednio na ścianie lub na dedykowanym uchwycie BRACKET D |
| NAPIĘCIE ZASILANIA URZĄDZENIA | 12 V |
| FUNKCJA ANTYMASKINGU | Tak |
| TEMPERATURA PRACY | -10°C...+55°C |
| ZALECANA WYSOKOŚĆ MONTAŻU | 2,4m |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
35
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
35
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
7,00 zł
.
Cyfrowa dualna czujka ruchu (aktywny antymasking IR, GRADE 3, uchwyt w komplecie)
Napięcie zasilania (±15%) 12 V DC
Wykrywalna prędkość ruchu 0,2...3 m/s
Zakres temperatur pracy -10°C...+55°C
Zalecana wysokość montażu 2,4 m
Maksymalny pobór prądu 85 mA
Masa 144 g
Maksymalna wilgotność 93±3%
Wymiary 62 x 137 x 42 mm
Klasa środowiskowa wg EN50130-5 II
Czas sygnalizacji alarmu 2 s
Spełniane normy EN 50131-1, EN 50131-2-4, EN 50130-4, EN 50130-5
Częstotliwość mikrofali 24,125 GHz
Stopień zabezpieczenia wg EN50131-2-4 Grade 3
Rezystory parametryczne 2 x 1.1 kΩ / 2 x 4.7 kΩ / 2 x 5.6 kΩ
Czas rozruchu 30 s
Obszar detekcji 20 m x 24 m, 90°
Wyjścia alarmowe (przekaźnik NC, obciążenie rezystancyjne) 40 mA / 24 V DC
Wyjścia sabotażowe (przekaźnik NC, obciążenie rezystancyjne) 40 mA / 24 V DC
Wyjścia antymaskingu (przekaźnik NC, obciążenie rezystancyjne) 40 mA / 24 V DC
Cena netto: 638,00 zł
Cena netto: 472,22 zł
Cena netto: 192,00 zł
Cena netto: 110,00 zł
Cena netto: 83,06 zł
Cena netto: 43,00 zł
Cena netto: 77,28 zł
Cena netto: 190,00 zł
Cena netto: 357,43 zł
Cena netto: 178,24 zł
