Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
TSD-1 - Czujka dymu i ciepła do systemów alarmowych
Cena netto: 115,00 zł (dla firm)
| MODEL | TSD-1 |
|---|---|
| TECHNOLOGIA CZUJNIKA | Optyczna + Czujnik Temperatury |
| ZASILANIE CZUJNIKA | Zasilanie 12V |
| OKRES GWARANCJI | brak danych |
| SPOSÓB MONTAŻU CZUJNIKA CZADU | Na tynk |
| ZASILANIE CZUJNIKA DYMU | Nie |
| WYMIARY PRZEDMIOTU | ø108 x 61 mm |
| SYGNALIZACJA ALARMOWA | Nie dotyczy |
| WILGOTNOŚĆ | 93 ±3% |
| TEMPERATURA PRACY | -10…+55 °C |
| CERTYFIKATY I DOPUSZCZENIA | detekcja dymu zgodna z wymaganiami EN54-7,detekcja ciepła zgodnie z EN54-5 |
| PRZYCISK TEST | Nie |
| PRZYCISK HUSH | Nie |
| WYJŚCIE POD SYSTEM ALARM. | Tak |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
TSD-1 - Czujka dymu i ciepła do systemów alarmowych
| MODEL | TSD-1 |
|---|---|
| TECHNOLOGIA CZUJNIKA | Optyczna + Czujnik Temperatury |
| ZASILANIE CZUJNIKA | Zasilanie 12V |
| OKRES GWARANCJI | brak danych |
| SPOSÓB MONTAŻU CZUJNIKA CZADU | Na tynk |
| ZASILANIE CZUJNIKA DYMU | Nie |
| WYMIARY PRZEDMIOTU | ø108 x 61 mm |
| SYGNALIZACJA ALARMOWA | Nie dotyczy |
| WILGOTNOŚĆ | 93 ±3% |
| TEMPERATURA PRACY | -10…+55 °C |
| CERTYFIKATY I DOPUSZCZENIA | detekcja dymu zgodna z wymaganiami EN54-7,detekcja ciepła zgodnie z EN54-5 |
| PRZYCISK TEST | Nie |
| PRZYCISK HUSH | Nie |
| WYJŚCIE POD SYSTEM ALARM. | Tak |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| GWARANCJA DLA FIRM | 24 miesiące |
| PRODUCENT | SATEL |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
14
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
14
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
2,80 zł
.
Tagi produktu
Czujka dymu i ciepła do systemów alarmowych, przeznaczona do wykrywania wczesnego stadium rozwijającego się pożaru.
Posiada fotoelektryczny detektor dymu widzialnego.
- Napięcie zasilania (±15%): 12 V DC
- Wymiary obudowy: ø108 x 61 mm
- Zakres temperatur pracy: -10…+55 °C
- Pobór prądu w stanie gotowości: 250 µA
- Maksymalny pobór prądu: 24 mA
- Masa: 164 g
- Dopuszczalne obciążenie styków przekaźnika (rezystancyjne): 40 mA / 16 V DC
- Maksymalna wilgotność: 93 ±3%
- Klasa wg EN 54-5 (czujnik termiczny): A1R
- Minimalna statyczna temperatura zgłoszenia alarmu: 54 °C
- Maksymalna statyczna temperatura zgłoszenia alarmu: 65 °C
- Klasa środowiskowa wg EN50130-5: II
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
SATEL SUFITOWY CZUJNIK RUCHU PIR AQUA RING S ZASILANIE 24V AC/DC
Cena netto: 95,19 zł
SATEL KONTAKTRON CZOŁOWY (METAL) K-3
Cena netto: 25,20 zł
AXD-200 - Bezprzewodowa czujka uniwersalna (biała)
Cena netto: 207,00 zł
Czujnik ruch Virone AS-5 z sygnalizacją bezprzewodową
Cena netto: 68,80 zł
SLIM-PIR-LUNA-PET - Czujka ruchu z funkcją oświetlenia, odporna na zwierzęta do 20kg
Cena netto: 105,00 zł
SATEL BEZPRZEWODOWA CZUJKA UNIWERSALNA AXD-200 (BIAŁA)
Cena netto: 193,18 zł
K-2 2E BR - Czujka magnetyczna wpuszczana - brązowa
Cena netto: 23,00 zł
SATEL BEZPRZEWODOWY CZUJNIK RUCHU APD-200 PET
Cena netto: 239,84 zł
SLIM-PIR-PRO - Cyfrowa czujka ruchu (aktywny antymasking IR, GRADE 3)
Cena netto: 185,00 zł
SATEL KONTAKTRON BRAMOWY GARAŻOWY (METAL) B-4S
Cena netto: 75,60 zł
