WDR-480-24 - WDR 24V/480W/20A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 1 296,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 888,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 16.8 - 31.2 V DC |
| Wyjście zasilania | 22.5 A / 12 V DC |
| Sprawność | 89.5% |
| Wymiary | 216 x 40 x 97 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Montaż | do zabudowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RSD-300B-12 - RSD 12V/300W/22.5A przetwornica DC/DC
| Zasilanie | 16.8 - 31.2 V DC |
| Wyjście zasilania | 22.5 A / 12 V DC |
| Sprawność | 89.5% |
| Wymiary | 216 x 40 x 97 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Montaż | do zabudowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
109
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
109
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
21,80 zł
.
Cena netto: 1 296,00 zł
Cena netto: 1 911,00 zł
Cena netto: 413,00 zł
Cena netto: 576,00 zł
Cena netto: 192,00 zł
Cena netto: 140,00 zł
Cena netto: 279,00 zł
Cena netto: 92,00 zł
Cena netto: 2 055,00 zł
Cena netto: 264,00 zł
Cena netto: 687,00 zł
Cena netto: 389,00 zł
Cena netto: 1 359,00 zł
Cena netto: 442,00 zł
Cena netto: 360,00 zł
