Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
SD-1000L-24 - SD 24V/1000W/40A przetwornica DC/DC
PulsarCena netto: 1 911,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 19 - 72 V DC |
| Wyjście zasilania | 40 A / 24 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 23 - 30 V DC |
| Sprawność | 88% |
| Wymiary | 295 x 41 x 127 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Wyjścia techniczne typu OC | Output OK – stan napięcia wyjściowego przetwornicy |
| Montaż | do zabudowy |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
SD-1000L-24 - SD 24V/1000W/40A przetwornica DC/DC
| Zasilanie | 19 - 72 V DC |
| Wyjście zasilania | 40 A / 24 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 23 - 30 V DC |
| Sprawność | 88% |
| Wymiary | 295 x 41 x 127 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Wyjścia techniczne typu OC | Output OK – stan napięcia wyjściowego przetwornicy |
| Montaż | do zabudowy |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
235
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
235
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
47,00 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
AD-55B - AD 27,6V/2A zasilacz buforowy do zabudowy
Cena netto: 231,00 zł
SD-25B-12 - SD 12V/25W/2.1A przetwornica DC/DC
Cena netto: 168,00 zł
PCD-40-700B - PCD 34-57V/40W/700mA zasilacz LED
Cena netto: 154,00 zł
NDR-240-48 - NDR 48V/240W/5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 399,00 zł
RSD-300C-48 - RSD 48V/300W/6,3A przetwornica DC/DC
Cena netto: 888,00 zł
SCP-50-12 - SCP 13,8V/3,6A zasilacz buforowy do zabudowy
Cena netto: 164,00 zł
WDR-120-12 - WDR 12V/120W/10A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 461,00 zł
SD-200B-48 - SD 48V/200W/4.2A przetwornica DC/DC
Cena netto: 576,00 zł
RSP-200-12 - RSP 12V/200W/16.7A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 322,00 zł
HLG-150H-12B - HLG 12V/150W/12.5A zasilacz LED
Cena netto: 360,00 zł
IRM-03-12 - IRM 12V/3W/250mA zasilacz miniaturowy
Cena netto: 44,00 zł
EPP-200-24 - EPP 24V/201.6W/8.4A zasilacz open frame
Cena netto: 312,00 zł
TN-3000-212B - TN 12VDC/230VAC/3000W Inwerter DC/AC, inwerter solarny
Cena netto: 7 685,00 zł
HLG-600H-24B - HLG 24V/600W/25A zasilacz LED
Cena netto: 1 373,00 zł
DDR-30L-12 - DDR 12V/30W/2.5A przetwornica DC/DC na szynę DIN
Cena netto: 178,00 zł
