Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
DSOS24V - Zasilacz mikrofonu strażaka do systemu DSO 24V
PulsarCena netto: 1 852,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Zasilanie dla stacji wywoławczej systemu DSO np. PVA-15CST oraz dwóch rozszerzeń PVA-20CSE firmy BOSCH |
| Zasilanie | 176 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 0.2 A / 24 V DC |
| Zgodność z normami | Norma pożarowa EN54-4 Norma oddymiania i wentylacji EN12101-10 Certyfikat stałości właściwości użytkowych CNBOP-PIB Nr 1438-CPR-0504 Świadectwo dopuszczenia CNBOP-PIB Nr 4421/2021 |
| Prąd ładowania akumulatora | 0.4A |
| Miejsce na akumulator | 1 x 7Ah |
| Wymiary | 550 x 380 x 200 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, UVP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | EPS awaria sieci AC PSU awaria zasilacza APS awaria akumulatora ALARM awaria zbiorcza |
| Zamykanie | zamek pod toporek strażacki |
| Montaż | natynkowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED, BUZZER |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, RAL3001 (czerwony), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 30 |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - zasilacz posiada złącze RJ45 do podłączenia do stacji wywoławczej (mikrofonu) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
DSOS24V - Zasilacz mikrofonu strażaka do systemu DSO 24V
| Przeznaczenie | Zasilanie dla stacji wywoławczej systemu DSO np. PVA-15CST oraz dwóch rozszerzeń PVA-20CSE firmy BOSCH |
| Zasilanie | 176 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 0.2 A / 24 V DC |
| Zgodność z normami | Norma pożarowa EN54-4 Norma oddymiania i wentylacji EN12101-10 Certyfikat stałości właściwości użytkowych CNBOP-PIB Nr 1438-CPR-0504 Świadectwo dopuszczenia CNBOP-PIB Nr 4421/2021 |
| Prąd ładowania akumulatora | 0.4A |
| Miejsce na akumulator | 1 x 7Ah |
| Wymiary | 550 x 380 x 200 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, UVP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | EPS awaria sieci AC PSU awaria zasilacza APS awaria akumulatora ALARM awaria zbiorcza |
| Zamykanie | zamek pod toporek strażacki |
| Montaż | natynkowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED, BUZZER |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, RAL3001 (czerwony), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 30 |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - zasilacz posiada złącze RJ45 do podłączenia do stacji wywoławczej (mikrofonu) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
227
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
227
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
45,40 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
HPSG2-12V7A-D - HPSG2 13,8V/7A/40Ah zasilacz buforowy impulsowy Grade 2
Cena netto: 350,00 zł
EN54M-3A17-40 - EN54M 27,6V/3A/2×17-40Ah moduł zasilacza do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 692,00 zł
TN-1500-212B - TN 12VDC/230VAC/1500W Inwerter DC/AC, inwerter solarny
Cena netto: 3 855,00 zł
MDR-100-24 - MDR 24V/96W/4A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 260,00 zł
HLG-600H-24B - HLG 24V/600W/25A zasilacz LED
Cena netto: 1 373,00 zł
MDR-20-5 - MDR 5V/20W/3A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 106,00 zł
ROUPS12V - ROUPS 13.8V/20A zasilacz buforowy RACK
Cena netto: 1 455,00 zł
DDR-240C-48 - DDR 48V/240W/5A przetwornica DC/DC na szynę DIN
Cena netto: 663,00 zł
PSD12050 - PSD 12V/5A zasilacz impulsowy desktop do CCTV
Cena netto: 73,00 zł
IRM-03-12 - IRM 12V/3W/250mA zasilacz miniaturowy
Cena netto: 44,00 zł
PS-251220 - PS 12V/2A zasilacz impulsowy do zabudowy
Cena netto: 65,00 zł
PSDC-12V16X1A - PSDC 12V/15A/16x1A zasilacz wielowyjściowy do zabudowy
Cena netto: 304,00 zł
DDR-30L-24 - DDR 24V/30W/1.25A przetwornica DC/DC na szynę DIN
Cena netto: 178,00 zł
HPSB-12V5A-C - HPSB 13,8V/5A/17Ah zasilacz buforowy impulsowy
Cena netto: 210,00 zł
DINB27630 - DINB 27.6V/3A zasilacz buforowy na szynę DIN
Cena netto: 193,00 zł
