RSD-30H-12 - RSD 12V/30W/2.5A przetwornica DC/DC
Cena netto: 221,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 1 091,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 230 V AC |
| Wyjście zasilania | 3.2 A / 27.6 V DC - dla pracy ciągłej – Imax a 5 A / 27.6 V DC - dla pracy chwilowej – Imax b (5min) |
| Zgodność z normami | Norma pożarowa EN54-4 Norma oddymiania i wentylacji EN12101-10 Certyfikat stałości właściwości użytkowych CNBOP-PIB Nr 1438-CPR-0628 Świadectwo dopuszczenia CNBOP-PIB Nr 3501/2019 |
| Prąd ładowania akumulatora | 1.8A |
| Rekomendowany akumulator | 2 x 40Ah |
| Pobór prądu przez układy zasilacza | 55mA max. |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 420 x 407 x 178 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP, tamper – otwarcie obudowy |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | EPS – awaria sieci AC ALARM – awaria zbiorcza |
| Wejścia techniczne | EXTi – awaria zewnętrzna |
| Zamykanie | zamek (1xMR027, ten sam kod) |
| Montaż | natynkowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Wykonanie | blacha DC01, 1.2mm, RAL3001 (czerwony), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 30 |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
EN54C-5A40 - EN54C 27,6V/5A/2×40Ah zasilacz do systemów przeciwpożarowych
| Zasilanie | 230 V AC |
| Wyjście zasilania | 3.2 A / 27.6 V DC - dla pracy ciągłej – Imax a 5 A / 27.6 V DC - dla pracy chwilowej – Imax b (5min) |
| Zgodność z normami | Norma pożarowa EN54-4 Norma oddymiania i wentylacji EN12101-10 Certyfikat stałości właściwości użytkowych CNBOP-PIB Nr 1438-CPR-0628 Świadectwo dopuszczenia CNBOP-PIB Nr 3501/2019 |
| Prąd ładowania akumulatora | 1.8A |
| Rekomendowany akumulator | 2 x 40Ah |
| Pobór prądu przez układy zasilacza | 55mA max. |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 420 x 407 x 178 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP, tamper – otwarcie obudowy |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | EPS – awaria sieci AC ALARM – awaria zbiorcza |
| Wejścia techniczne | EXTi – awaria zewnętrzna |
| Zamykanie | zamek (1xMR027, ten sam kod) |
| Montaż | natynkowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Wykonanie | blacha DC01, 1.2mm, RAL3001 (czerwony), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 30 |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
134
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
134
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
26,80 zł
.
Cena netto: 221,00 zł
Cena netto: 245,00 zł
Cena netto: 351,00 zł
Cena netto: 1 150,00 zł
Cena netto: 260,00 zł
Cena netto: 384,00 zł
Cena netto: 1 223,00 zł
Cena netto: 865,00 zł
Cena netto: 111,00 zł
Cena netto: 116,00 zł
Cena netto: 322,00 zł
Cena netto: 303,00 zł
Cena netto: 304,00 zł
Cena netto: 1 349,00 zł
Cena netto: 760,00 zł
Cena netto: 1 463,00 zł
