RSP-150-12 - RSP 12V/150W/12.5A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 284,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 629,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 16.8 - 31.2 V DC |
| Wyjście zasilania | 6.3 A / 24 V DC |
| Sprawność | 90% |
| Wymiary | 189 x 36 x 77 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Montaż | do zabudowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RSD-150B-24 - RSD 24V/150W/6.3A przetwornica DC/DC
| Zasilanie | 16.8 - 31.2 V DC |
| Wyjście zasilania | 6.3 A / 24 V DC |
| Sprawność | 90% |
| Wymiary | 189 x 36 x 77 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Montaż | do zabudowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
77
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
77
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
15,40 zł
.
Cena netto: 284,00 zł
Cena netto: 1 383,00 zł
Cena netto: 82,00 zł
Cena netto: 154,00 zł
Cena netto: 120,00 zł
Cena netto: 1 104,00 zł
Cena netto: 471,00 zł
Cena netto: 279,00 zł
Cena netto: 322,00 zł
Cena netto: 178,00 zł
Cena netto: 2 055,00 zł
Cena netto: 663,00 zł
Cena netto: 360,00 zł
Cena netto: 164,00 zł
