HPSG3-24V2A-C-LCD - HPSG3 27,6V/2A/2x17Ah/LCD zasilacz buforowy impulsowy Grade 3
Cena netto: 1 450,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 2 352,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 21 A / 48 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 46.3 - 49.7 V DC |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary | 295 x 41 x 127 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) - wbudowany interfejs I2C |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RCP-1000-48-C - RCP 48V/1000W/21A zasilacz RACK
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 21 A / 48 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 46.3 - 49.7 V DC |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary | 295 x 41 x 127 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) - wbudowany interfejs I2C |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
289
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
289
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
57,80 zł
.
Cena netto: 1 450,00 zł
Cena netto: 740,00 zł
Cena netto: 279,00 zł
Cena netto: 30,00 zł
Cena netto: 1 296,00 zł
Cena netto: 284,00 zł
Cena netto: 690,00 zł
Cena netto: 797,00 zł
Cena netto: 1 091,00 zł
Cena netto: 92,00 zł
Cena netto: 1 500,00 zł
Cena netto: 231,00 zł
Cena netto: 3 788,00 zł
Cena netto: 440,00 zł
