Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
PSG3-24V5A-D - PSG3 27,6V/5A/2x40Ah zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy Grade 3
PulsarCena netto: 700,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 200 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 5 A / 27.6 V DC (sumaryczny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem) - dla ogólnego zastosowania 3.3 A / 27.6 V DC - GRADE 1÷2 1.3 A / 27.6 V DC - GRADE 3 funkcja START manualnego załączenia zasilania z akumulatora |
| Zgodność z normami | Norma alarmowa EN50131-6, Stopień 1÷3 Norma kontroli dostępu EN60839-11 |
| Prąd ładowania akumulatora | 1.8A |
| Pobór prądu przez układy zasilacza | 40mA max. |
| Sprawność | 86% |
| Wymiary | 204 x 52 x 141 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP |
| Wyjścia techniczne typu OC | EPS – awaria sieci AC PSU – awaria zasilacza APS – awaria akumulatora |
| Wejścia techniczne | EXT IN – awaria zewnętrzna<b< span="" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px none; outline: none 0px;"></b<> |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PSG3-24V5A-D - PSG3 27,6V/5A/2x40Ah zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy Grade 3
| Zasilanie | 200 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 5 A / 27.6 V DC (sumaryczny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem) - dla ogólnego zastosowania 3.3 A / 27.6 V DC - GRADE 1÷2 1.3 A / 27.6 V DC - GRADE 3 funkcja START manualnego załączenia zasilania z akumulatora |
| Zgodność z normami | Norma alarmowa EN50131-6, Stopień 1÷3 Norma kontroli dostępu EN60839-11 |
| Prąd ładowania akumulatora | 1.8A |
| Pobór prądu przez układy zasilacza | 40mA max. |
| Sprawność | 86% |
| Wymiary | 204 x 52 x 141 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP |
| Wyjścia techniczne typu OC | EPS – awaria sieci AC PSU – awaria zasilacza APS – awaria akumulatora |
| Wejścia techniczne | EXT IN – awaria zewnętrzna<b< span="" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px none; outline: none 0px;"></b<> |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
86
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
86
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
17,20 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
PSD12010 - PSD 12V/1A zasilacz impulsowy desktop do CCTV
Cena netto: 30,00 zł
NDR-75-24 - NDR 24V/75W/3.2A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 188,00 zł
PCD-16-350B - PCD 24-48V/16.8W/350mA zasilacz LED
Cena netto: 116,00 zł
ADD-155C - ADD 54V/5V/53.5V/150W/2.3A/3A/0.2A zasilacz buforowy do zabudowy
Cena netto: 495,00 zł
HPSDC-12V16X1A - HPSDC 12V/15A/16x1A zasilacz wielowyjściowy
Cena netto: 410,00 zł
SDR-120-12 - SDR 12V/120W/10A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 413,00 zł
HRP-150-48 - HRP 48V/150W/3.3A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 399,00 zł
EN54M-10A17-40 - EN54M 27,6V/10A/2×17-40Ah moduł zasilacza do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 904,00 zł
EN54C-10A28 - EN54C 27,6V/10A/2×28Ah zasilacz do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 1 223,00 zł
HRP-600-48 - HRP 48V/600W/13A zasilacz do zabudow
Cena netto: 1 013,00 zł
DRS-240-12 - DRS 12V/240W/4.6A/15.4A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 1 373,00 zł
ELG-240-54DA-3Y - ELG 54V/240W/4.45A zasilacz LED
Cena netto: 394,00 zł
HPSG2-12V3A-C - HPSG2 13,8V/3A/17Ah zasilacz buforowy impulsowy Grade 2
Cena netto: 230,00 zł
EDR-120-48 - EDR 48V/120W/2.5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 197,00 zł
EN54C-2A7 - EN54C 27,6V/2A/2×7Ah zasilacz do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 797,00 zł
RSP-100-7,5 - RSP 7,5V/100W/13,5A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 269,00 zł
