Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
PSBEN5012D - PSBEN 13,8V/5A/40Ah/EN zasilacz buforowy impulsowy Grade 3
PulsarCena netto: 1 138,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 230 V AC |
| Wyjście zasilania | 5 A / 13.8 V DC - dla ogólnego zastosowania 3.33 A / 13.8 V DC - GRADE 1÷2 1.33 A / 13.8 V DC - GRADE 3 |
| Zgodność z normami | Norma alarmowa EN50131, Stopień 1÷3 |
| Prąd ładowania akumulatora | 0.6A/1.5A/2.2A/3A |
| Rekomendowany akumulator | 1 x 7Ah / 1 x 17Ah / 1 x 28Ah / 1 x 40Ah |
| Pobór prądu przez układy zasilacza | 20mA max. |
| Sprawność | 77% |
| Wymiary | 330 x 350 x 173 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP, OHP, tamper – otwarcie obudowy, tamper – oderwanie od ściany |
| Wyjścia techniczne, elektroniczne z izolacją galwaniczną | EPS – awaria sieci AC PSU – awaria zasilacza APS – awaria akumulatora<b< span="" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px none; outline: none 0px;"></b<> |
| Wejścia techniczne, elektroniczne z izolacją galwaniczną | EXT IN – awaria zewnętrzna |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PSBEN5012D - PSBEN 13,8V/5A/40Ah/EN zasilacz buforowy impulsowy Grade 3
| Zasilanie | 230 V AC |
| Wyjście zasilania | 5 A / 13.8 V DC - dla ogólnego zastosowania 3.33 A / 13.8 V DC - GRADE 1÷2 1.33 A / 13.8 V DC - GRADE 3 |
| Zgodność z normami | Norma alarmowa EN50131, Stopień 1÷3 |
| Prąd ładowania akumulatora | 0.6A/1.5A/2.2A/3A |
| Rekomendowany akumulator | 1 x 7Ah / 1 x 17Ah / 1 x 28Ah / 1 x 40Ah |
| Pobór prądu przez układy zasilacza | 20mA max. |
| Sprawność | 77% |
| Wymiary | 330 x 350 x 173 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP, OHP, tamper – otwarcie obudowy, tamper – oderwanie od ściany |
| Wyjścia techniczne, elektroniczne z izolacją galwaniczną | EPS – awaria sieci AC PSU – awaria zasilacza APS – awaria akumulatora<b< span="" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px none; outline: none 0px;"></b<> |
| Wejścia techniczne, elektroniczne z izolacją galwaniczną | EXT IN – awaria zewnętrzna |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
139
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
139
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
27,80 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
RSP-320-24 - RSP 24V/320W/13.4A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 389,00 zł
PSCLB13820 - PSCLB 13,8V/2A zasilacz buforowy impulsowy
Cena netto: 101,00 zł
PSB-24V2A - PSB 27,6V/2A zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy
Cena netto: 108,00 zł
PSC-60A - PSC 13.8V/60W/4.3A zasilacz buforowy do zabudowy
Cena netto: 164,00 zł
DDR-120A-48 - DDR 48V/120W/2.1A przetwornica DC/DC na szynę DIN
Cena netto: 442,00 zł
EPP-150-12 - EPP 12V/150W/8.4A zasilacz open frame
Cena netto: 298,00 zł
ELG-75-24DA-3Y - ELG 24V/75W/3.15A zasilacz LED
Cena netto: 264,00 zł
PSDC161216T - PSDC 12V/16A/16×1A/TOPIC zasilacz do 16 kamer HD
Cena netto: 330,00 zł
HPSG2H-12V5A-C - HPSG2H 13,8V/5A/17Ah zasilacz buforowy impulsowy Grade 2, obudowa ABS...
Cena netto: 490,00 zł
RSP-150-27 - RSP 27V/150W/5.6A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 284,00 zł
PSG3-12V5A-D - PSG3 13,8V/5A/40Ah zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy Grade 3
Cena netto: 650,00 zł
R1612P - R 12V/16×1,5A/PTC zasilacz RACK do 16 kamer HD
Cena netto: 1 706,00 zł
PSC13008 - PSC 13,8V/0,8A/55MM zasilacz impulsowy
Cena netto: 33,00 zł
