DRA-60-24 - DRA 24V/60W/2.5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 183,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 690,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 200 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 10 A / 27.6 V DC (sumaryczny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem) |
| Prąd ładowania akumulatora | 1A/2A/4A |
| Rekomendowany akumulator | 2 x 7Ah / 2 x 17Ah |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 330 x 380 x 173 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 14 mm |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP, tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | skręcana (możliwość montażu zamka) |
| Montaż | natynkowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
HPSB-24V10A-C - HPSB 27,6V/10A/2x17Ah zasilacz buforowy impulsowy
| Zasilanie | 200 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 10 A / 27.6 V DC (sumaryczny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem) |
| Prąd ładowania akumulatora | 1A/2A/4A |
| Rekomendowany akumulator | 2 x 7Ah / 2 x 17Ah |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 330 x 380 x 173 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 14 mm |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP, tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | skręcana (możliwość montażu zamka) |
| Montaż | natynkowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
84
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
84
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
16,80 zł
.
Cena netto: 183,00 zł
Cena netto: 250,00 zł
Cena netto: 2 615,00 zł
Cena netto: 720,00 zł
Cena netto: 82,00 zł
Cena netto: 108,00 zł
Cena netto: 663,00 zł
Cena netto: 1 326,00 zł
Cena netto: 92,00 zł
Cena netto: 260,00 zł
Cena netto: 207,00 zł
Cena netto: 720,00 zł
Cena netto: 760,00 zł
Cena netto: 904,00 zł
Cena netto: 1 373,00 zł
Cena netto: 692,00 zł
Cena netto: 442,00 zł
Cena netto: 692,00 zł
Cena netto: 759,00 zł
Cena netto: 3 260,00 zł
