SF124 - Switch PoE 24-portowy SF124 do 24 kamer IP
Cena netto: 1 403,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 99,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Listwa zasilająca do montażu w profilach RACK, umożliwia podpięcie 8 urządzeń zasilanych 230VAC |
| Wymiary montażowe | 19" x 1U x 45mm montaż doczołowy, w komplecie 4 śruby M6 + koszyki |
| Wymiary | 484 x 45 x 47 [+/-2 mm] |
| Gniazda | 8x E |
| Montaż | RACK 19" |
| Obciążenie łączne | 3500W |
| Przewód | Zasilanie AC: 1.73mx2.5mm² |
| Rodzaj wtyczki | E/F („Unischuko”) |
| Wykonanie | tworzywo ABS, czarny, obudowa zewnętrzna aluminiowa |
| Gwarancja | 1 rok od daty produkcji |
| Uwagi | - podświetlany wyłącznik |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RALZ - Listwa zasilająca 230VAC – 8 gniazd
| Przeznaczenie | Listwa zasilająca do montażu w profilach RACK, umożliwia podpięcie 8 urządzeń zasilanych 230VAC |
| Wymiary montażowe | 19" x 1U x 45mm montaż doczołowy, w komplecie 4 śruby M6 + koszyki |
| Wymiary | 484 x 45 x 47 [+/-2 mm] |
| Gniazda | 8x E |
| Montaż | RACK 19" |
| Obciążenie łączne | 3500W |
| Przewód | Zasilanie AC: 1.73mx2.5mm² |
| Rodzaj wtyczki | E/F („Unischuko”) |
| Wykonanie | tworzywo ABS, czarny, obudowa zewnętrzna aluminiowa |
| Gwarancja | 1 rok od daty produkcji |
| Uwagi | - podświetlany wyłącznik |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
12
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
12
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
2,40 zł
.
Cena netto: 1 403,00 zł
Cena netto: 55,00 zł
Cena netto: 28,00 zł
Cena netto: 48,00 zł
Cena netto: 11,00 zł
Cena netto: 44,00 zł
Cena netto: 185,00 zł
Cena netto: 11,00 zł
Cena netto: 305,00 zł
Cena netto: 108,00 zł
Cena netto: 9,00 zł
Cena netto: 367,00 zł
Cena netto: 35,00 zł
Cena netto: 194,00 zł
Cena netto: 35,00 zł
Cena netto: 80,00 zł
Cena netto: 113,00 zł
