Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
RSP-200-5 - RSP 5V/200W/40A zasilacz do zabudowy
PulsarCena netto: 322,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 88 - 264 V AC, 124 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 40 A / 5 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 4.5 - 5.5 V DC |
| Sprawność | 85.5% |
| Wymiary | 215 x 30 x 115 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RSP-200-5 - RSP 5V/200W/40A zasilacz do zabudowy
| Zasilanie | 88 - 264 V AC, 124 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 40 A / 5 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 4.5 - 5.5 V DC |
| Sprawność | 85.5% |
| Wymiary | 215 x 30 x 115 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
39
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
39
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
7,80 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
HDR-15-12 - HDR 12V/15W/1.25A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 92,00 zł
RCP-2000-48 - RCP 48V/2000W/42A zasilacz RACK
Cena netto: 4 066,00 zł
RSP-750-27 - RSP 27V/750W/27.8A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 1 359,00 zł
DDR-120C-24 - DDR 24V/120W/5A przetwornica DC/DC na szynę DIN
Cena netto: 442,00 zł
PSG2-12V20A - PSG2 13,8V/20A zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy Grade 2
Cena netto: 405,00 zł
PSB-12V3A - PSB 13,8V/3A zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy
Cena netto: 85,00 zł
RSP-2000-12 - RSP 12V/2000W/100A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 3 260,00 zł
ROUPS12VR - ROUPS 12V/5A zasilacz buforowy RACK do rejestratora
Cena netto: 1 385,00 zł
HEP-240-12A - HEP 12V/240W/16A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 740,00 zł
MDR-40-48 - MDR 48V/40W/0.83A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 140,00 zł
RSP-320-24 - RSP 24V/320W/13.4A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 389,00 zł
DDR-15L-24 - DDR 24V/15W/0.63A przetwornica DC/DC na szynę DIN
Cena netto: 135,00 zł
ELG-150-24DA-3Y - ELG 24V/150W/6.25A zasilacz LED
Cena netto: 312,00 zł
DSOS24V - Zasilacz mikrofonu strażaka do systemu DSO 24V
Cena netto: 1 852,00 zł
RS-75-24 - RS 24V/75W/3,2A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 135,00 zł
HRP-300-12 - HRP 12V/300W/27A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 610,00 zł
EDR-120-24 - EDR 24V/120W/5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 197,00 zł
