RPS-60-24 - RPS 24V/60W/2.5A zasilacz open frame
Cena netto: 106,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 303,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 12 V DC/15A |
| Wyjście zasilania | 230 V AC/100 W sinusoida modyfikowana |
| Sprawność | 90% |
| Wymiary | 170 x 60 x 65 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Gniazda | 1x F („Schuko”) |
| Przewód | Zasilanie DC (UIN): 0.65m + wtyk do gniazda zapalniczki samochodowej |
| Gwarancja | 1 rok od daty produkcji |
| Uwagi | - port USB |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
A301-100-F3 - A301 12V/230V 100W inwerter
| Zasilanie | 12 V DC/15A |
| Wyjście zasilania | 230 V AC/100 W sinusoida modyfikowana |
| Sprawność | 90% |
| Wymiary | 170 x 60 x 65 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Gniazda | 1x F („Schuko”) |
| Przewód | Zasilanie DC (UIN): 0.65m + wtyk do gniazda zapalniczki samochodowej |
| Gwarancja | 1 rok od daty produkcji |
| Uwagi | - port USB |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
37
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
37
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
7,40 zł
.
Cena netto: 106,00 zł
Cena netto: 31,00 zł
Cena netto: 192,00 zł
Cena netto: 1 350,00 zł
Cena netto: 231,00 zł
Cena netto: 1 223,00 zł
Cena netto: 1 791,00 zł
Cena netto: 274,00 zł
Cena netto: 145,00 zł
Cena netto: 797,00 zł
Cena netto: 888,00 zł
Cena netto: 442,00 zł
Cena netto: 108,00 zł
Cena netto: 236,00 zł
Cena netto: 760,00 zł
Cena netto: 178,00 zł
