EPS-65-24 - EPS 24V/65W/2.71A zasilacz open frame
Cena netto: 101,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 418,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | SF108WP to 10-portowy switch PoE przeznaczony do zasilania kamer IP pracujących w standardzie 802.3af/at. Switch na portach od 1 do 8 posiada funkcję automatycznej detekcji urządzeń zasilanych w standardzie PoE/PoE+. |
| Typ switcha | standard |
| Zasilanie | 48 - 57 V DC, gniazdo DC5,5/2,1 brak zasilacza w komplecie |
| Porty | 10 |
| Porty PoE RJ45 | 8 x 10/100 Mb/s - IEEE 802.3af/at, PoE+ 48÷57V DC, 30W/port, 120W/wszystkie porty |
| UPLINK Porty RJ45 | 2 x 1Gb/s - G1/TP, G2/TP |
| UPLINK Gniazda SFP | 2 x 1Gb/s - G3/SFP, G4/SFP |
| Wymiary | 220 x 44 x 150 [+/-2 mm] |
| Montaż | standard / RACK 19" |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - w zestawie dwie blachy mocujące do podłoża, uchwyt do RACK 19” |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
SF108WP - Switch PoE 12-portowy SF108 bez zasilacza do 8 kamer IP
| Przeznaczenie | SF108WP to 10-portowy switch PoE przeznaczony do zasilania kamer IP pracujących w standardzie 802.3af/at. Switch na portach od 1 do 8 posiada funkcję automatycznej detekcji urządzeń zasilanych w standardzie PoE/PoE+. |
| Typ switcha | standard |
| Zasilanie | 48 - 57 V DC, gniazdo DC5,5/2,1 brak zasilacza w komplecie |
| Porty | 10 |
| Porty PoE RJ45 | 8 x 10/100 Mb/s - IEEE 802.3af/at, PoE+ 48÷57V DC, 30W/port, 120W/wszystkie porty |
| UPLINK Porty RJ45 | 2 x 1Gb/s - G1/TP, G2/TP |
| UPLINK Gniazda SFP | 2 x 1Gb/s - G3/SFP, G4/SFP |
| Wymiary | 220 x 44 x 150 [+/-2 mm] |
| Montaż | standard / RACK 19" |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - w zestawie dwie blachy mocujące do podłoża, uchwyt do RACK 19” |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
51
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
51
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
10,20 zł
.
12 portów (8xPoE + 2xUPLINK + 2xUPLINK – gniazda SFP); Brak zasilacza w zestawie; zasilanie: 48÷57VDC, gniazdo DC5,5/2,1; 220 x 44 x 150
PoE: 8 portów 10/100 Mb/s – IEEE 802.3af/at, 48÷57VDC; 30W/port (PoE+)/ max.120W*
UPLINK: 2 porty 1Gb/s – G1/TP i G2/TP; Gniazda SFP UPLINK: 2 porty 1Gb/s – G3/SFP, G4/SFP
W komplecie zestaw uchwytów RACK 19" - 1U
Cena netto: 101,00 zł
Cena netto: 350,00 zł
Cena netto: 44,00 zł
Cena netto: 851,00 zł
Cena netto: 2 860,00 zł
Cena netto: 1 385,00 zł
Cena netto: 33,00 zł
Cena netto: 35,00 zł
Cena netto: 106,00 zł
Cena netto: 188,00 zł
Cena netto: 82,00 zł
Cena netto: 270,00 zł
Cena netto: 1 197,00 zł
Cena netto: 371,00 zł
