Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
SWS-60 - System zasilania dla switchy PoE, 52VDC/60W
PulsarCena netto: 280,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 200 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 52 V DC/60 W zakres regulacji napięcia wyjściowego: 48 - 53 V DC w komplecie przewód zasilający - JACK 5,5/2,1 |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 230 x 300 x 82 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Płyta montażowa | blacha, 200 x 110 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | skręcana (możliwość montażu zamka) |
| Wykonanie | blacha DC01, 0.7mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - w komplecie 4 śruby |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
SWS-60 - System zasilania dla switchy PoE, 52VDC/60W
| Zasilanie | 200 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 52 V DC/60 W zakres regulacji napięcia wyjściowego: 48 - 53 V DC w komplecie przewód zasilający - JACK 5,5/2,1 |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 230 x 300 x 82 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Płyta montażowa | blacha, 200 x 110 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | skręcana (możliwość montażu zamka) |
| Wykonanie | blacha DC01, 0.7mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - w komplecie 4 śruby |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
34
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
34
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
6,80 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
EN54C-5A28 - EN54C 27,6V/5A/2×28Ah zasilacz do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 1 091,00 zł
DRC-40A - DRC 13.8V/40W/1.9A/1A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 221,00 zł
RSP-320-24 - RSP 24V/320W/13.4A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 389,00 zł
PSD520115 - PSD 52V/1,15A zasilacz impulsowy desktop do CCTV
Cena netto: 83,00 zł
TN-1500-224B - TN 24VDC/230VAC/1500W Inwerter DC/AC, inwerter solarny
Cena netto: 3 855,00 zł
PSG3-12V3A-C - PSG3 13,8V/3A/17Ah zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy Grade 3
Cena netto: 600,00 zł
EDR-120-48 - EDR 48V/120W/2.5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 197,00 zł
PSC-160A-C - PSC 13.8V/160W/11.6A zasilacz buforowy do zabudowy
Cena netto: 384,00 zł
PSBEN10A12E/LCD - PSBEN 13,8V/10A/65Ah/EN/LCD zasilacz buforowy impulsowy Grade 3
Cena netto: 1 535,00 zł
HRP-600-24 - HRP 24V/600W/27A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 1 013,00 zł
AD-55B - AD 27,6V/2A zasilacz buforowy do zabudowy
Cena netto: 231,00 zł
KNX-40E-1280 - KNX 30V/38.4W/1280mA zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 663,00 zł
PSG3-12V5A-C - PSG3 13,8V/5A/17Ah zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy Grade 3
Cena netto: 650,00 zł
HDR-60-15 - HDR 15V/60W/4A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 149,00 zł
PSG2-12V20A - PSG2 13,8V/20A zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy Grade 2
Cena netto: 405,00 zł
EN54M-10A40-65 - EN54M 27,6V/10A/2×40-65Ah moduł zasilacza do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 904,00 zł
AD-155B - AD 27,6V/5,5A zasilacz buforowy do zabudowy
Cena netto: 442,00 zł
